بیوگرافی اعضای Shinee در ادامه مطلب..










Lee Jin ki


Stage name: Onew (온유 or 温流)
Birth name: Lee Jinki (이진기)
Birth date: December 14, 1989 (age 18)
Position: Sub vocal, Leader



Kim Jonghyun

Stage name: Jonghyun (종현 or 鐘鉉)
Birth name: Kim Jonghyun (김종현)
Birth date: April 8, 1990 (age 18)
Position: Lead vocal
(1990-04-08)



Kim Ki Bum


Stage name: Key (키)
Birth name: Kim Kibum (김기범)
Birth date: September 23, 1991 (age 16)
Position: Rap and sub vocal
(1991-09-23)


Choi Min Ho

Stage name: Minho (민호 or 珉豪)
Birth name: Choi Minho ((최민호)
Birth date: December 9, 1991 (age 16)
Position: Rap and sub vocal

(1991-12-09)

Lee Tae Min

Stage name: Taemin (태민 or 泰民)
Birth name: Lee Taemin (이태민)
Birth date: July 18, 1993 (age 14)
Position: Sub vocal, lead dancer
(1993-07-18)






نظر هم بدید

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 1388/12/13    | توسط: Sara    |    | نظرات()